logo

29 Şubat 2016

KAPATIN ARTIK

image
Ömer ÖZDEMİR
HDP ‘ yi Milletvekilleri Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) üyesidirler ve Mecliste görevlerini icra ederler. TBMM’nin temel vazife ve yetkileri şunlardır: Kanun koymak, değiştirmek veya kaldırmak, Bakanlar Kurulunu ve Bakanları denetlemek. Bakanlar Kuruluna belli bazı konularda kanun hükmünde kararname çıkarma yetkisi vermek, Bütçe ve kesin hesap kanun tasarılarını görüşmek ve kabul etmek. gibi görevlere sahiptir Milletvekilleri ama bu yüce divan şuanda HDP tarafından işgal edilmiş ve PKK terör örgütü ve bebek katili Abdullah Öcalan propagandasını yapmaktadır,
PKK’ nin kravatlı temsilcileri olan bu kişilerin hiç şüphesizdir ki Milletvekillikleri elinden alınmalı ve hemen yasal soruşturulma başlatılmalıdır. Maalesef Kürt kökenli vatandaşlarımızın oyunu alarak meclise gelen bir parti daha ne seçmenine ne de bu ülkeye layık olamamıştır. Seçmenleri onları kendi söylemlerine göre barış ve huzur için TBMM’ye gönderdiler.
Ancak onlar bırakın barışı ve huzuru hapisteki eşkiya başını anmaktan, dağdaki eşkiyayı kardeş ilan etmekten ileriye gidemediler. Onlara oy veren seçmenlerine layık olamadıkları gibi ihanette ettiler.HDP, terör örgütü PKK’nın tartışmasız siyasi uzantısıdır. Zaten bunu da “HDP Öcalan’ın Projesidir” diyerek itiraf edende PKK’lı Selahattin Demirtaş olmuştur. Tüm talimatları Kandil ve İmralı’dan alan HDP, anayasal suç işlemektedir. Eli kanlı terör örgütüne hizmetkârlık yapan HDP’nin bu haline işaret eden Milletvekillerinin sesine kulak verilmelidir.
HDP, Anayasa sınırları içinde hareket eden bir siyasi parti değil, terör örgütü PKK’nın ön bahçesi olduğu için muhatap olacağı sonuçlar bellidir. Aldığı oy oranı işlenen suçu ortadan kaldırmayacağı gibi, bu suçu yaşayan-yaşatan tüm HDP yetkilileri de gereken cezayı almalıdır. PKK’nın kurduğu tüm siyasi partiler bundan önce “Terör örgütüne yardım ve yataklıktan” dolayı kapatılmıştır.
HDP’nin de akıbeti bu olmalıdır. Tabi bu duruma köklü bir çözüm bulunmalıdır. Kapatma meselesi sadece bir partinin adını, değiştirmek olmamalıdır. Suça bulaşan herkes gereken bedeli ödemeli ve bundan sonra suça meyilli olanlara da ders verilmelidir. “PKK sizi tükürükle boğar” diyen HDP milletvekilleri, HDP kapatılınca ve başka partiye geçince bu şerefsizliğini terk mi edecek? kesinlikle hayır !! Ülkemiz ateş çemberine dönüştüğü bu zaman da birde meclis’deki bu kravatlı teröristlerin zırvalıklarını dinleyemeyecek noktaya geldik her gün Şehit haberlerinin geldiği bu dönemde PKK’nın uzantısı olan HDP’nin kapatılarak Milletvekillerinin hapislere atılması azda olsa yüreğimize su serpecektir.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?

Betboo giriş