logo

KAYMAKAM ÖZ’DEN KAHVALTILI TOPLANTI!

 

aziziyede-kamu-kuruluslari-ve-sektor-temsilcileri-ile-kahvalti-programi-IHA-20141226AW281528-2-tKamu Kuruluşları ve Sektör Temsilcileri ile Kahvaltı Programı Yapıldı

Kaymakamlığımızın her ay yapmış olduğu kurumlar arası işbirliği ve iletişimi artırma amacıyla İlçede bulunan tüm kamu kurum ve kuruluşları ile ilgili sektör temsilcilerinin katıldığı bilgi alışverişi toplantısının bu ayki ev sahipliğini Tarımsal Araştırma Enstitüsü yaptı.

Tarımsal Araştırma Enstitüsü’nde yapılan işbirliği ve koordinasyon toplantısına Kaymakamımız Zafer ÖZ’ün Başkanlığında başta kamu kurum ve kuruluş amirleri olmak üzere, Doğu Anadolu Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürü Şerafettin ÇAKAL ve İlçemizde faaliyet gösteren sektör temsilcileri katıldı.

Toplantıda Enstitü Müdürü Şerafettin ÇAKAL tarafından Tarımsal Araştırma Enstitüsü tanıtımı ve Erzurumda Arı Yetiştiriciliği alanında yapmış oldukları çalışmaları katılımcılara sunum şeklinde anlattı.

Kaymakamımız Zafer ÖZ özel sektör temsilcilerinin kamu kurum ve kuruluşları ile olan iletişimlerinin bu tür toplantılar ile daha da güçleneceğini ifade etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx