logo

KIŞ KOMBİCİLERE YARADI

kombi 3 kombi 1

Erzurum’da kış mevsimi kendini iyiden iyiye hissettirmesi ile birlikte doğalgaz ile ısınan kişi sayısına artış yaşanıyor. Yaşanan artış kombici esnaf ve teknik servislerin yüzünü güldürdü.

Erzurum’da Kasım ayı ile birlikte etkisini arttıran kış mevsimi, soğuk havaları da beraberinde getirdi. Yaşanan soğuk hava ve yağışlar Erzurumluları olumsuz etkilerken, tüm şehre yayılan doğalgaz boru hattı şebekeleri vatandaşın imdadına yetişti. Hemen hemen her evde bulunan doğalgaz, kombici esnaf ve teknik servislere yaradı.

Yaşar Kombi ve Teknik sahibi Şeref Çelik yaptığı açıklamada, kış mevsimi ile birlikte doğalgaz kombi ürünlerinde büyük bir patlama yaşandığını söyledi. Gelişen teknoloji ile birlikte yeni doğalgaz kombi ürünlerinin piyasaya çıktığını anlatan Çelik, Erzurumlu vatandaşın genel olarak kaliteli ve sağlam ürünleri tercih ettiğini belirtti. Yaşanan yoğunluktan dolayı memnuniyetini bildiren Çelik, kombi satışının yanında teknik servis, bakım ve onarım gibi hizmetlerinde gerçekleştirdiklerini ifade etti. Erzurum’da soğuk havanın etkisiyle kombi cihazlarının çabuk yıprandığını anlatan Çelik, doğalgaz kombi kullanıcılarının senede 2 defa olmak üzere kombilere bakım ve onarım yaptırmalarını tavsiye etti. Kombilerde ki arızaların genel olarak elektrik ve bakımsızlıktan kaynaklandığını dile getiren Çelik, zamanında bakım ve onarımı yaptırılmamış kombilerin gaz sızıntısı ile birlikte ölüme varan sonuçlar doğurabileceğini açıkladı.

Çelik,” Erzurum’da soğuk havanın etkisini arttırması ile birlikte kombi satışlarımızda büyük bir artış yaşanıyor. Müşterilerimiz genel olarak kaliteli ve sağlam kombileri tercih ediyorlar. Erzurum’da hemen hemen her mahallede bulunana doğalgaz hat şebekeleri sayesinde insanlarımız kömür, yakacak odun derdinden kurtuldu. Artık doğalgaz ile daha hesaplı ve eziyetsiz ısınma imkânımız var. Ancak bu ısınma imkânı kullanılırken, kombi cihazlarının bakım ve onarımlarının ihmal edilmemesi gerekiyor.” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx