logo

KORKUT’A TAM DESTEK!

DSC_5759

Ak Parti Yakutiye İlçe Teşkilatı, Belediye Başkanı Ali Korkut’u makamında ziyaret etti. İlçe Başkanı Recep Aydın, teşkilat mensupları ve yeni yönetim olarak Belediye Başkanı Korkut’u ziyaret ettiklerini ifade ederek “Biz yapılan hizmetleri öğrenmek, vatandaşa yapılanları anlatmak için hizmet sunumu talebinde bulunduk. Başkanımızın çayını içtik” dedi.

Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut’u makamında ziyaret eden Ak Parti Yakutiye İlçe Başkanı Recep Aydın ve yeni yönetim yapılan hizmetlerle ilgili Başkan Korkut’tan sunum istediler. Recep Aydın, ilçe yönetimi olarak yapılan hizmetleri görerek halka anlatmanın daha kolay olduğunu ifade etti. Aydın, “Başkanımız Ali Korkut’tan bugüne kadar yaptığı hizmetleri bize anlatması talebinde bulunduk. Sahada ve görsel anlatımla yapılanları görmek istiyoruz. Yeni yönetimimiz ile bunları görüp, yerinde tespit ederek halkımıza anlatacağız. Biz bilmeliyiz ki, vatandaşa da aktarabilelim. Böylece daha faydalı olunacak bir iş yapmış olacağız. Başkanımızda önümüzdeki günlerde bize bununla ilgili bilgilendirme yapacak” dedi.

Ali Korkut, Yakutiye İlçe Teşkilatına çay ikramında bulunarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Korkut, “Biz her fırsatta yaptıklarımızı anlatma gayretindeyiz. Çeşitli argümanlarla bunu yapmaya çalışıyoruz. Ne kadar çok tanıtım yapıyoruz desek de mutlaka eksikler vardır. Teşkilatın bilgilendirilmesi, daha çok insana ulaşmak anlamına gelir. Memnuniyetle teşkilat mensuplarımızı sahada ve görsel olarak sunumlarla bilgilendireceğiz.  Yararlı olacağı kanaatindeyim” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx