logo

02 Şubat 2019

MHP DOLU DİZGİN

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden MHP teşkilat yöneticileri ile birlikte kahvaltıda bir araya geldi.

İl Başkan Naim Karataş tarafından düzenlenen programa Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Kamil Aydın, İlçe Başkanları, Belediye Başkan Adayları ile il yöneticileri ve meclis üyeleri katıldı.

Yoğun katılımın sağlandığı programda kahvaltının ardından bir konuşma yapan Karataş, ittifak sürecinde gösterdikleri samimiyetten dolayı tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ederek, Genel Başkanımızın belirlediği çizgide, yoluna devam eden tüm dava arkadaşlarımızdan Allah razı olsun. Lider doktrin ve teşkilat esaslarından uzaklaşmayan, şahsi menfaatlerini bir kenara koyup, davasının peşinden koşan tüm ülkücülere teşekkür ediyorum.

Seviyeli, ilkeli, dürüst bir siyaset anlayışı ile adaleti ve hakkaniyeti esas alan bir yönetim anlayışını tesis etmeyi; toplumsal barış ve huzuru hâkim kılmayı, Yüce Türk Milletinin milli ve manevi değerleri ile tarihi ve kültürel zenginliklerine sahip çıkmayı, Devletin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü, hak ve menfaatlerini korumayı, İnançlı, yüksek ahlaklı ve çağın gerektirdiği niteliklere sahip nesiller yetiştirmeyi kendisine amaç edinen bir siyasi anlayışın neferleri olarak hedefimiz ülkemize en iyi şekilde hizmet etmektir.

Yerel yönetimlerde ise,  üretken belediyeciliği bütünsel yaklaşım ve birlikte yönetimi benimseyen bir anlayışla hizmet etmeyi amaçlamış bulunmaktayız.

Bu amaçlarımıza ulaşabilmemiz için 31 Mart seçimlerinden istediğimiz sonucu almak zorundayız. Ülkemizin bekası için Cumhur İttifakının seçimlerden başarılı bir şekilde çıkması gerekmektedir.

Uzundere ve İspir Belediye Başkanlıklarının yanı sıra partimiz tüm ilçelerimizde meclis üyeliklerine taliptir. Çalışmalarımız bu yönde olmalıdır” dedi.

Yoğun katılımdan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Karataş programa katılan herkese teşekkür etti.

Daha sonra söz alan Prof. Dr. Kamil AYDIN, programı tertipleyen il Başkanı Naim Karataş başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

Cumhur İttifakının önemine değinen Aydın, “Ülkemizin dirliğini devam ettirmek istiyorsak Cumhur İttifakını sürdürmek zorundayız. Birçok sebepten dolayı ülkemiz her an göz önündedir. Bu coğrafya da yaşayıp, bu coğrafya ya hakim olmanın tabi ki bir bedeli var. Onun için düşünerek hareket etmek zorundayız. Ülkemiz hem içeride hem dışarıda zor bir süreçten geçiyor. Bu süreci en iyi şekilde atlatmak için kalıcı çözümler üretmeliyiz. Onun için Cumhur İttifakı bizim için çok önemlidir. 1 Nisan’da umut dolu bir Türkiye’de uyanmak için çok çalışmalı, Cumhur İttifakını ve partimizi zirvede tutmalıyız” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx