logo

MİLLETVEKİLİ ILICALI’DAN, BAŞKAN BULUTLAR’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

 

aaaAk Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’ı makamın da ziyaret etti. Palandöken Belediyesin de gerçekleşen ziyarette konuşan Ak Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, 1 Kasım seçimlerinde Belediye Başkanı Orhan Bulutların, süreçte yapmış olduğu çalışmalardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.
BULUTLAR, “MİLLETVEKİLLERİMİZİN GÜZEL HİZMETLERİN ALTINA İMZA ATACAKLARINA YÜREKTEN İNANIYORUM”
Ak Parti Milletvekillerinin yeni dönemde güzel çalışmalar yapacaklarına inandıklarını ifade eden Palandöken Belediye Başkanı Bulutlar, “Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı çok yoğun geçen seçim döneminden sonra sürdürdüğü çalışmalar kapsamında bugünde Belediyemizi ziyaret etti, yaptığı bu nazik ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum. Yeni dönemde gerek Sayın Milletvekilimiz Mustafa Ilıcalının gerekse de diğer milletvekillerimizin faydalı hizmetler yapacaklarına, güzel hizmetlerin altına imza atacaklarına yürekten inanıyorum. Rabbim yardımcımız olsun, başarılar diliyorum” dedi.
ILICALI, “BAŞKAN BULUTLAR, PALANDÖKENE ÖNEMLİ KAZANIMLAR SAĞLIYOR”
Adalet ve Kalkınma Partisi Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı ise, Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’ın çok tecrübeli bir Yönetici olduğunu ve başarılı hizmetlerde bulunduğunu ifade etti. Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, “ 1 Kasım seçimlerinden sonra başkanımıza hem teşekkür ziyaretinde bulunduk, hem de istişarelerde bulunuyoruz. Palandöken Belediyemiz hizmetlerin halka seri ve süratli bir şekilde ulaşması anlamında ayrı bir konuma sahiptir. Başkanımız Orhan Bulutlar, birçok kurum, sivil toplum kuruluşların içerisinde hizmet etmiş çok tecrübeli ve deneyimli bir isim olduğunu biliyoruz. Son iki dönemdir de Palandöken Belediyemizin Başkanı yerel hizmetlere yabancı olmayan bir duruşuyla, yapısıyla, tecrübesiyle, fikirleriyle, dürüstlüğüyle bugüne kadar yaptığı hizmetlerle Palandöken ilçemize önemli kazanımlar sağlayan bir Başkanlık modeli ortaya koydu. İnşallah uzun yıllar Erzurum’a ve Palandökenimize hizmet eder” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?

bahis siteleri Betboo giriş