logo

MİNİK ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN BULUTLAR’A ZİYARET

 

miPalandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, makamında minik öğrencileri ağırladı. Başkan Bulutlar, Palandöken Yıldızkent Anaokulu öğrencilerinin ziyaretinden mutlu olduğunu belirtti.
Yıldızkent Anaokulu Müdiresi Elenur Cicim, okul öğretmenleri Ayşegül Akpınar, Duygu Çavuşoğlu ve minik öğrencilerle birlikte, Başkan Bulutları ziyaret ederek, okullarında yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler. Ziyarette, geleceğin bu çocuklar tarafından teminat altında olduğuna dikkat çeken Bulutlar, çocukların eğitimi için hiçbir fedakarlıktan kaçmadıklarını söyledi. Önemli olanın bu çocukların iyi yetiştirilmesi olduğunu belirten Belediye Başkanı Bulutlar, “Bu çocuklar bizim geleceğimizdir. Her yönden mükemmel yetiştirilmelidirler. Onlara hem bizim hem de bu ülkenin ihtiyacı var. Dolayısı ile bu genç beyinlerin ülkemizi en iyi şekilde temsil edebilecek duruma gelmeleri için biz de elimizden geleni fazlasıyla yapmalıyız. Bu çerçevede biz Palandöken’de okulları, okul ayrımı gözetmeden destekliyoruz, desteklemeye de devam edeceğiz” dedi.
Palandöken Belediyesi olarak kendi dönemlerinde eğitime son derece büyük destek verdiklerinin altını çizen Başkan Bulutlar, Palandöken’de ilk defa böylesine bir desteğin yaşandığını vurgulayarak, çocukların iyi şartlarda okuması gerektiğini kaydetti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?

bahis siteleri Betboo giriş