logo

MUSTAFA ILICALI’DAN KORKUT’A KAYAK TEŞEKKÜRÜ

 

ŞŞŞErzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı, YakutiyeBelediyesi tarafından düzenlenen kayak eğitimprogramının çok değerli olduğunu belirterek, Başkan Ali Korkut’a teşekkür etti. Karın böylesine çok yağdığı bir coğrafyada kış turizminin çok daha ilerilerde olması gerektiğini belirten Ilıcalı, “Bütün bu fırsatları şehir adına doğru bir yöne yönelten Belediye Başkanımız Ali Korkut’a teşekkür ediyorum. Bu organizasyonlar şehirle Palandöken’i birleştiriyor, turizme alt yapı hazırlıyor” dedi.
Yakutiye Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen kayak eğitim programına milletvekillerinden de olumlu tepki geldi. Programın son bölümüne yetişen Milletvekili Mustafa Ilıcalı, rengarenk bir görüntüyle karşılaştığını belirterek “Erzurum’a, Ali Korkut kardeşimize böylesine güzellikler yakışır. Yaptığı işler ile kendisini kanıtlamış bir başkan, Erzurum’a kayağı sevdirmek gibi bir görevi de yerine getiriyor. Erzurum’un kayakla bütünleşmesi önemli. Şehrin turizm kenti olduğunu düşünürsek bunun kıymetini daha iyi ortaya koymuş oluruz. Yakutiye Belediyemiz, birçok alanda önemli işlere imza atıyor, ancak çocukların gönlünü kazanmak, yüzlerce çocuğa kayak öğretmek çok daha kıymetlidir” dedi.
Mustafa Ilıcalı gibi programa son anda yetişen Milletvekili Orhan Deligöz’de Yakutiye Belediyesinin güzel bir organizasyonla Palandöken’i rengarenk bir şenliğe çevirdiğini söyledi. Deligöz, “Ali Korkut kardeşimiz ve Yakutiye Belediyesi önemli bir işe imza atmışlar. Bu coşku, rengarenk görüntü için kendisine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?

Betboo giriş