logo

02 Haziran 2020

MÜZİK ÖĞRETMENİ AYŞE ATAM, EVDEKİ SES YARIŞMASI İÇİN DESTEK BEKLİYOR

 

Daha önce Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü  Nene Hatun Çocuk Evleri Sitesi ve Adana Çocuk Evleri sitesinde kalan ve müzik öğretmenliği eğitimi aldıktan sonra aynı çocuk evleri sitesinde bir süre  müzik öğretmenliği yapan ve daha sonra Ankara’ya atanan   Ayşe Atam,  Ünlü şarkıcı  Soner Sarıkabadayı’nın,  sosyal medya hesabı üzerinden başlattığı “Evdeki Ses” yarışmasına katılarak, süreci başarıyla tamamlayarak final adayı oldu.

Ünlü şarkıcı  Sarıkabadayı, pandemi sürecinde  Instagram hesabından “Evdeki Ses” yarışmasını başlattığını duyurdu ve yeni yıldızlar keşfedeceğini söyledi. Yarışmanın jürisinde Sarıkabadayı’nın yanı sıra marka danışmanı Selim Akar ve aranjör Osman Çetin yer alıyor. Sanatçı yarışma kapsamında birinci olan isme kendi plak şirketinde bir single yapacak.

Ayşe Atam, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:’’Soner Sarıkabadayı’nın başlattığı  evdeki ses yarışmasında yarışıyorum,  2 kere finalist oldum,  son aşamada finalist olanlar şarkı söyleyip video çekip PDND sayfalarına gönderecek,    videolar yayımlayacak ve halk oylamasına sunulacak, jüride bu oylamalara göre  karar verip başarılı olan yarışmacıyı açıklayacak.  Ödül de single çalışması olacak. Amacım yarışma sonucunda  birinciliği elde etmek.  Takipçilerimiz bizlere destek vermek için, https://instagram.com/pdndmusicvideo?igshid=166e1xie79xst adresinden oylamaya katılabilir’’

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?

Betboo giriş