logo

02 Nisan 2018

NİLGÜN AZİZOĞLU ŞEHİT YAKINLARINI YALNIZ BIRAKMIYOR

hanımefendi5

Haber: Gamze İSPİRLİ

Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu’nun eşi Nilgün Azizoğlu, şehit ailelerini her fırsatta ziyaret ederek,  şehit eşleri ve annelerini  yalnız bırakmıyor.

Nilgün Azizoğlu,  Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit olan Piyade Teğmen Ahmet Aktepe’nin eşi Işıl Aktepe ve  aynı operasyonda şehit olan Piyade Teğmen Muhammed Kır’ın annesi Hemra Cömert’i evinde ziyaret etti.

Ziyaret ettiği şehit eşi Işıl Aktepe ve annesiyle bir süre sohbet eden Nilgün Azizoğlu, şehidin emaneti minik Aysima ile yakından ilgilendi.

Daha sonra Şehit Piyade Teğmen Muhammet Kır’ın annesi Hemra Cömert’i ziyaret eden Nilgün Azizoğlu, şehit annesiyle bir süre sohbet ederek,  her zaman yanlarında olduklarının mesajını verdi.

Şehit ailelerinin kendilerine birer emanet olduğunu belirten Azizoğlu, “Sizlerin ihtiyaç ve taleplerini her zaman devletimizin imkânları ölçüsünde yerine getirmeye hazırız. Şehitlerimizin emaneti bizlerin emanetidir. Onların hakkını ödeyemeyiz. Şehitlik çok ulvi bir makam.  Allah şehadetlerini kabul etsin. Geride kalanlara uzun ömür versin, sabır versin” dedi.

Şehit eş ve anneleri ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek,  Nilgün Azizoğlu’na teşekkür ettiler.

Ziyarette Nilgün Azizoğlu’na Yakutiye Kaymakamı Mahmuthan Arslan’ın eşi Necla Arslan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürü Şükran Gökdaş ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan’ın eşi Zehra Aslan eşlik etti.

hanımefendi7

HABER: Gamze İSPİRLİ

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx