logo

09 Aralık 2014

ÖMEROĞLU PALANDÖKEN İLÇE TEŞKİLATINI TANITTI

 

 

AK Parti Palandöken İlçe Başkanlığı yeni yönetim kurulunun tanıtımı amacıyla Erzurum Baro Kafe’de basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, AK Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu, Kadın Kolları Başkanı, yeni Yönetim Kurulu üyeleri ve davetliler katıldı.

Toplantıda konuşan Ak Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu, yönetim kurulunun büyük bir titizlikle belirlendiğini ve yeni yönetim ile hizmet anlayışına yeni bir boyut kazandıracaklarını söyledi. Daha önce ki ilçe teşkilatlarında görev almış partililere teşekkür eden Ömeroğlu, yeni projelerle 2015 yılında doludizgin gireceklerini sözlerine ekledi. Ak Parti Kadroları ile birlikte değişim ve yeniliğin sağlanacağını anlatan Ömeroğlu, her mahalle için ayrı ayrı projelerinin bulunduğunu ve bu projelerin halkın ihtiyacına göre belirlendiğini kaydetti. Görevi süresince küskünlük, kırgınlık ve husumetlere yere vermeyeceğini ifade eden Ömeroğlu, “Aziz milletimizin yaşam standartlarını daha da yükselteceğiz. Varmış olduğumuz makam, mevki bizi şımarıklığa değil olgunluğa, ciddiyete götürecek kapılardır. Bu kapılarla Erzurum halkımız için çalışacağız. Umut dolu yarınlar ve Ak günler için bize yüklenen bu aziz sorumluğu tüm gayretimizle gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

Öte yandan toplantıya katılan Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar da, yeni Palandöken İlçe Teşkilatının Erzurum halkına hayırlı olmasını dileyerek ,”Yeni yönetim ve teşkilatımızın şehrimize hayırlı olması temennisinde bulunuyorum. İnşallah geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi oylarımızı daha da arttıracağız” ifadelerini kullandı.

AK Parti Palandöken İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu:

Haktan Ömeroğlu (İlçe Başkanı), Mustafa Akal, Altan Arslan, Cüneyt Güvenli, Erdem Selçuk, Yusuf Çizmelioğlu, M. İkbal Bakırcı, Cüneyt Özoltu, Kasım Demir, Alper Demir, Mehmet Kara, Demet Erkmen Bulut, Selim Kırmacı, Sedat Sifil, Adem Teber, Yaser Kotan, Abdulhadi Çintimar, Ömer Tanas, Niyazi Kaçmaz, Recep Polat, Turhan Dinler, Abdullah Samancı, Zeliha Köç, Selvi Aktaş Yakuli, Nesibe Şener, Fatih Özkorucuklu, Serdar Ertek, Ahmet Sağlam, İsmail Şen, Betül Karakuş

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx