logo

PALANDÖKEN BELEDİYESİ FIRTINA GİBİ ESTİ

 

resikinci ligde mücadele eden Palandöken Belediyespor Erkek Voleybol Takımı konuk olduğu TürkiyeVoleybol Federasyonu Spor Lisesi( TVF Spor Lisesi) Ankara Başkent kapalı spor Salonunda oynadığı güzel oyunla 3-0 galip ayrıldı ve 3 puanın sahibi oldu.
İlk setin başından sonuna kadar üstün bir performans sergiliyen Palandöken Belediyespor temposunu yükseltti ve ART arda kazandığı sayılarla ikinci teknik molaya önde girmeyi başaran Palandöken Belediyespor setin son bölümünde hızını koruyarak ilk seti 15-25 kazandı. İkinci sete fırtına gibi başlayan Palandöken Belediyespor, üstünlüğünü koruyarak seti 13-25 kazanarak maçta durumu 2-0’a getirdi. Üçüncü sete daha az hata yaparak başlayan ev sahibi TVF Spor Lisesi maça ortak olmak istese de Palandöken Belediyespor oyuncuları oyuna ağırlığını koydu ve ev sahibine şans tanımadı.Ev sahibinin çabaları yeterli olmadı. Palandöken Belediyespor’un gücüne karşı koymaya yetmeyince son seti 14-25 kaybetti. Kazanan Palandöken Belediyespor takımı, maçı 3-0 aldı ve 3 puanın sahibi oldu. Palandöken Belediyespor Erkek Voleybol Tamını ligdeki puanını 19 yükseltirken 5. Sıraya yerleşti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.