logo

31 Aralık 2015

Palandöken Belediyesin’den Yoğun Kar Mesaisi

1435752

Palandöken Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı 150 personel ve 15 araçla dün gece başlayan kar yağışın ardından sabahın ilk ışıklarıyla kar temizleme çalışması başlattı.
Kar yağışı ve buzlanma öncesi hazırlık yapan Palandöken Belediyesi Fen İşleri ekipleri, Yunus Emre, Maksut Efendi, Palandöken Mahalleleri, Yenişehir, Kayakyolu, Yıldızkent bölgesinde kar birikmesini önlemek amacıyla gece kar yağışı devam ederken yol açma tuzlama ve solisyon çalışmalarını gerçekleştirdi. Palandöken Belediyesinin belirlediği kontrol noktaları olan Kayakyolu, Yıldızkent, Yenişehir, Maksut Efendi, Yunus Emre mahallesinde sorumluluğun da bulunan cadde ve sokaklarda sabahın ilk ışıklarıyla 150 personel 15 iş makinasıyla kar temizleme ve kaldırma çalışmalarına başladı.
EKİPLERİMİZ 7-24 SAAT ÇALIŞACAK
Kar yağışının başladığı akşam saatlerinden itibaren kar temizleme ve tuzlama çalışması yaptıklarını belirten Palandöken Belediye Başkan Orhan Bulutlar, “Aralıksız olarak sürdürülen çalışmalarla Palandöken’deki cadde ve sokakları trafiğe açık hale getirdik. Sabahın ilk ışıklarıyla150 personelimiz ve 15 iş makinamızla önemli ve acil olan alanlar da çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Ekiplerimiz 10 kişilik gruplar halin de 15 nokta da kaldırım temizleme çalışması yaparken 15 iş makinamız ise yol temizleme ve yol açma çalışması yapıyor. Palandöken Belediyesi olarak 7 gün 24 saat kar küreme araçlarımızla ve ekibimizle ilçe halkımızın herhangi bir sıkıntı yaşamaması için çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam edeceğiz” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?

bahis siteleri Betboo giriş