logo

11 Aralık 2015

PALANDÖKEN YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİ BEKLİYOR

 

ASE2015-2016 kayak sezonunu açan ErzurumPalandöken Kayak Merkezi, yerli ve yabancı turistleri bekliyor.
Erzurum Palandöken Kayak Merkezi’nde 2015-2016 yılı kayak sezonu düzenlenen törenle açıldı. Açılış kapsamında, yılbaşı öncesi yerli ve yabancı turistler için özel paketler oluşturuldu. Kar kalınlığının 45 santimetre olarak ölçüldüğü Palandöken’de gün boyu kayak yapmanın tadını çıkaran kayak severler, yerli ve yabancı turistleri davet etti.
Öte yandan, Türkiye ile Rusya arasında yaşanan uçak krizinin ardından Palandöken’de rezervasyonların Ruslar tarafından iptal edildiği belirtilirken, işletmeciler bu yıl iç pazara ağırlık vermeye başladı.
Sway Otel Genel Müdür Yardımcısı Ömer Akça, kayak severlerin ışıklandırılmış pistlerde gece de kayak yapma imkanına sahip olduklarını ifade ederek, “Palandöken bu sene çok iyi. Suni karlama sistemiyle Palandöken’de kar sıkıntısı yok. Türkiye’nin en iyi pistlerine sahibiz. Yılbaşı ve sömestr için özel paketler oluşturduk. Kayak yapmanın keyfini çıkarmak isteyen Palandöken’e gelsin” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.