logo

PALANDÖKEN’DE “HALK GÜNLERİ” DEVAM EDİYOR

 

tahPalandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Pazartesi ve Cuma günleri gerçekleştirdiği halk günlerinde vatandaşlarla yüz yüze görüşmeyi sürdürüyor.
Başkan Bulutlar ile görüşmek isteyen ilçe sakinleri hiçbir şekil de randevu talep etmeden başkanla bizzat görüşme imkânı buluyor. 2009 yılı Nisan ayından bugüne hiçbir şekil de aksatmadan her hafta Pazartesi ve Cuma günleri Başkan Bulutlar, Belediye Encümen Salonun da gerçekleştirilen halk gününde, vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve taleplerini dinliyor. Bugüne kadar aralıksız ve randevusuz Halk günleri düzenlediğini hatırlatan Başkan Bulutlar,” Vatandaşlarımıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Vatandaşlarımız halk günlerinde kendi istek ve taleplerinin yanı sıra Palandöken’in ve mahallelerinin sorunlarını da dile getiriyorlar. Bu sorunları önem sırasına göre belediye imkânları ölçüsünde gidermeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.
BULUTLAR “HALKLA İÇ İÇE OLMAYI SEVİYORUM”
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, “Yerel yönetim anlayışımız gereği halkımızla her zaman iç içe olmayı, onların sıkıntılarını onlardan dinlemeyi ve çözüm üretmeyi ilke edindik. Gerçekleştirilen halk günleri, vatandaşların sıkıntılarını onlardan dinleyerek, halkımızın sorunlarına çözüm üretmek adına atılan önemli adımlardır” dedi. Öte yandan İlçe sakinleri yaklaşık 7 yıldır Belediye Başkanı Orhan Bulutların bu uygulamasından dolayı oldukça memnun olduklarını ifade ederek hem çalışmalarından dolayı hem de halk günü düzenleyerek birebir görüşme fırsatı verdiği için teşekkür ettiler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?

Betboo giriş