logo

09 Haziran 2017

Pasinler’de karne ve ödül sevinci birlikte yaşandı

 

2072020

Pasinler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2016-2017 eğitim ve öğretim yıl dönümünde ilçede TEOG sınavına giren ve 120 sorunun tamamını yapan Nuralem Haymana, Azra Günaydınlı ve Muhammed Fatih Satık’ı, Hafızlık yarışmasında Türkiye 2.’si olan Yunus Emre Ağveranlı’yı, Kuran Kursları arası Kuran-ı Kerim okuma yarışmasında Türkiye 2.’si olan Geylani Budak’ı ve Ufka yolculuk meal yarışmasında Türkiye 3.’sü olan Abdullah Said Çetin’i elde ettikleri başarılarından dolayı bisikletle ödüllendirildi.

 

Dereceye giren öğrencilere ödüllerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Kenan Kaya ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Orhan Beyazlı tarafından bisikletler öğrencilere verildi.

 

Programda konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Kenan Kaya, “Bugün bir eğitim ve öğretim yılının sonuna gelmiş bulunuyoruz. Tabi ki öğrencilerimiz tatil boyunca oynayıp eğlenecekler ama yaz tatili boyunca yapmaları gereken bir görev daha var. Eğer başarılı bir geleceğe sahip olmak istiyorsanız kıymetli öğrenciler bol bol her gün kitap okumalısınız” diye konuştu.

 

Kaya, 2016-2017 eğitim ve öğretim yılı boyunca fedakarca emeğini öğrencilerinden eksik etmeyen bütün öğretmenleri kutladı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?

403 Forbidden

403 Forbidden


openresty