logo

SAĞLIK SEN ERZURUM ŞUBESİ VEFA GECESİNDE BİR ARAYA GELDİ

Sağlık Sen Erzurum Şubesi   tarafından düzenlenen  Vefa Gecesi Programı ile geçmiş dönemlerde görev almış yönetim kurulu üyeleri, temsilcileri ve delegeleriyle bir araya gelerek onları unutmadığını gösterdi.
 Palandöken Kayak  Merkezinde bir otelde düzenlenen  organizasyona Sağlık Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Örnek, İl Sağlık Müdür Vekili Dr.Gürsel Bedir, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Daire Başkanı Mustafa Kulluk, Eski Sağlık Müdürü ve Ak Parti Yakutiye Belediye Başkan Adayı Dr.Mahmut Uçar, AK Parti Palandöken Belediye Başkan Adayı Muhammet Sunar, Sağlık Sen Ankara, İstanbul, Ağrı, Ardahan, Bayburt, Erzincan, Iğdır, Tunceli Şube Başkanları ve çok sayıda sağlık yöneticisi katıldı.
Memursen il Başkanı Abdullah Duman burada yaptığı konuşmada  Sağlık Senin vefaya önem verdiğini belirterek, birlik beraberlik açısından istişarenin önemine değindi.
Duman, vefa gecesine katılan Memursen üyelerine teşekkür etti.
Memiş, sendikacılıkta önemli çalışmalara imza attıklarını belirterek, vefanın imandan geldiğini ifade etti.
Memiş 25  yıllık geçmişi olan ve bir milyon üyeye sahip olan Memeursen’in ülkenin ve mazlumların sigortası olduğunu söyledi.
  Memiş şunları söyledi :” Çeyrek asırlık geçmişi olan Memursen’e  vefa gösterip, davaya sahip çıkan dolayısıyla ülkesine,  milletine sahip çıkan  ve  çalışanların haklarını arama mücadelesi veren Memursene ve Sağlıksene kurulduğu günden bugüne  emek veren kardeşlerimden Allah razı olsun, iyi ki varsınız.  Memursen bir milyon üyesiyle sadece çalışanların özlük haklarını düşünen değil  ülkesinin ve milletinin geleceğini düşünen bir sendikadır,  Memursen ülkemize,  geleceğimize  mazlumlara sahip çıkan sendikanın adıdır. Sendikamız  25 yıl da bir milyon üyeyle ülkemizin,  milletimizin  geleceğimizin ve mazlumların sigortası olan en önemli sivil toplum örgütüdür, Memursen’in  bugünlere gelmesinde üyelerin  çok önemli rolü var.  Milletimizin sesi olmaya, mazlumların umudu olmaya devam edeceğiz”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx