logo

30 Aralık 2015

SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ ANISINA PEDAL ÇEVİRECEKLER

 

 

sarİstanbul GHSİM ve Bisiklet Federasyonu İstanbul İl Temsilciliğinin organize ettiği, ErzurumMilletvekili Zehra Taşkesenlioğlu ve GHSİM İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’in destekleri ileSarıkamış Şehitleri Anma Programı’na bisikletli gençler katılarak pedal çevirecek.
Erzurum, Türkiye’nin değişik illerinden gelen bisikletli gençleri konuk etti. Sarıkamış Harekatının 101. Yıl Dönümü anısına Pazar günü yapılacak, programda bisikletli gençler pedal çevirecek. İstanbul Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğü ile Bisiklet Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği’nin ortaklaşa düzenledikleri ‘Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu’ projesine Ak Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu ile Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil destek verdi. Erzurum’a gelen kafile yarın Sabah Sarıkamış’a hareket ederek 3 Ocak Pazar günü yapılacak olan Sarıkamış Şehitleri Anma Programı’nda pedal çevirecek. Bisiklet kafilesi Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Kafile Başkanlığını İstanbul Bisiklet İl Temsilcisi Tuna Akyüz’ün yaptığı kafilede, Bisiklet Federasyonu MHK Başkanı Şükrü Aydın’nı yanı sıra antrenör Hüseyin Akırşan, Mekanisyen Mustafa Fak ve Enes Ömer İlhan, Hamza Duran, Burak Karakurt, Sabri Taşar, Erdal Galip Yavuz, Nurullah Yurteri, Yunus Emre Özbey, Emirhan Özbey, Mustafa Öz ile Muharrem Şalvarlı yer aldı. Erzurum GHSİM İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, şube müdürleri Güngör Şenses, Harun Polat, İlçe Müdürleri Suat Yılmaz ve Köksal Kaçmaz ile Bisiklet İl Temsilcisi Mustafa Kocaman tarafından karşılanan kafile daha sonra şehir merkezine geçti. Davetliler, ilgi ve desteğinden dolayı Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’e forma hediye etti.sar

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.