logo

SUNAR’DAN YENİ ERZURUM ESNAF KOOPERATİFİNE ZİYARET

31 Mart yerel seçime doğru, il ve ilçe belediye başkan adayları çalışmalarını hızla sürdürüyor. Esnaf ve STK ziyaretlerini hızlı bir şekilde devam eden belediye başkan adayları aynı zamanda projeleri hakkında da bilgilendirmelerde bulunuyorlar. Bu bağlamda AK Parti Palandöken Belediye Başkan Adayı Muhammet Sunar,  S.S.Yeni Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifini ziyaret etti. Ziyarette Başkan adayı Sunar’ın yanı sıra AK Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu ve ilçe yönetimi yer aldı.

 

Palandöken Belediye Başkanlığına geldikten sonraki projelerini anlatan Başkan Adayı Muhammet Sunar, amaçlarının ilçeye en iyi hizmeti sunmak olduğunu ifade etti.

Sunar, şunları söyledi: ‘’Elimizden geldiğince ilçe sakinlerine maksimum seviyede hizmet etmeye çalışacağız. Belediye olarak yapacağımız çalışmalarda vatandaşımızın görüşlerine kulak vereceğiz. Şunu herkesin bilmesi gerekiyor, belediye başkanı olduğum zaman kapım her zaman ve herkese açık olacaktır. İmkân şartlarında herkesi dinleyeceği ve bu doğrultuda, şartlara uygun hareket edeceğiz”

Karasu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şunları söyledi: ‘’ Öncelikle bu yolda sizlere başarılar diliyorum. Bizler birlikten güç doğar sözünün arkasındayız. Bu şehri bir olarak kalkındırabilir, güçlendirebiliriz. Bunun için projeleriniz, çalışmalarınıza tam destek vermeye hazırız. Zerimize düşen neyse yapmaya hazırız”.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx