logo

12 Aralık 2015

ŞÜPHELİ PAKETE KARTONLU ÖNLEM

 

YASErzurum’un en işlek caddesi olan Cumhuriyet Caddesi’nde bir Otomobil bagajının üstüne bırakılan şüpheli çanta emniyeti harekete geçirdi.
Erzurum’un merkez Yakutiye ilçesi Cumhuriyet Caddesi’nde bir otomobil üzerine bırakılan siyah çanta polisi alarma geçirdi. Otomobilin bagaj kısmının üzerine bırakılan çanta için çevreyi güvenlik şeridiyle kapatan polis güvenlik önlemi aldı. Bazı vatandaşların güvenlik çemberini aşması sonucu çevredeki esnaflar kartonla önlem almaya çalıştı. Trafiğin kısa süreli kapatılmasının ardından bomba imha ekiplerinin gelmesi beklendi. Daha sonra çantanın yanına gelen bir vatandaş, çantanın kendisine ait olduğunu belirtince polisler şahıstan çantayı açmasını istedi. Açılan çantadan bere, şapka ve giyim eşyaları çıkınca polis ekipleri, “Erzurum’u ayağa kaldırdın” diyerek vatandaşın dikkatli olması konusunda uyardılar. Çantası patlatılmadan yetişen vatandaş polislere, “Allah sizi eksik etmesin. Her yerde hazırsınız” diyerek teşekkür etti. Çanta tutulan tutanağın ardından sahibine teslim edildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.