logo

16 Haziran 2017

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC’den Forum Erzurum’a gümüş ödül

 

uyAlışveriş ve eğlencenin adresi Forum Erzurum, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC’nin Viyana’da düzenlediği ödül töreninde “Kimliğini Göster, İndirimi Yakala” kampanyası ile “Satış Etkinleştirme” kategorisinde SOLAL Gümüş Ödül aldı.

 

Atatürk Üniversitesi öğrenci ve çalışanlarına özel olarak indirim/fırsat hazırlanan kampanyada Atatürk Üniversitesi kimlik kartına sahip olan herkese, Forum Erzurum’da 35 farklı markada ekstra özel indirimler ve fırsatlar sunulmuştu. Ödülle ilgili konuşan Forum Erzurum Müdürü Caner Sabaner, şunları söyledi: “Atatürk Üniversitesi’nin Türkiye’nin geleceğinde öncü olacak nesillerin yetişmesinde üstlendiği önemli rolün bilinciyle düzenlediğimiz kampanyanın uluslararası arenada ödül alması güzel şehrimizin ve bizlerin ortak gururudur. Forum Erzurum Alışveriş Merkezi, Erzurum’un alışveriş ve eğlence adresi olma misyonunu bundan böyle de kararlılıkla sergileyecektir.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.