logo

VALİ ALTIPARMAKTAN İZCİ SELAMI

VBB_8188

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında yürütülen Mavi Kartaneleri Projesinde yer alan etkinliklerde  başarılı olan öğrenciler çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

 Ödül Törenine  Erzurum Valisi Dr. Ahmet  Altıparmak,Emniyet Müdürü Kamil Karabörk,Yakutiye Kaymakamı Ahmet Katırcı,İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil,veliler ve öğrenciler katıldı.

 Tören öncesinde Mavi Kartaneleri projesi ile ilgili  bilgi veren Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Senem Çınarbaş, Erzurum’da birçok okulda yürüttükleri proje kapsamında ÇEVRE konusunu hedeflediklerini, öğrencilerin sorumluluk alma duygusunun artırılması, grup çalışması ve çok yönlü düşünebilme yeteneğinin geliştirilmesinin sağlanması yönünde, resim ,kompozisyon satranç, buz hokeyi, izcilik gibi birçok branşta yeteneklerini sergileme fırsatını bulduklarını söyledi.

 Yapılan ödül töreninde Mavi Kartaneleri projesinde birçok branşta başarılı olarak   dereceye giren öğrenciler  değişik hediyelerle ödüllendirildi.

 ÇEVRE konulu kompozisyon ve resim dalında dereceye giren öğrencilere ödüllerini Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak verdi.

 Tören sonunda düzenlenen sergiyi de gezen Vali Altıparmak  ailelerle  sohbet ederek çocukların  projesi öncesi ve sonrası durumları hakkında   bilgiler aldı.İzci çadırında öğrencilerle sohbet eden Vali Altıparmak onlarla izci selamı vermeyi de unutmadı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx