logo

VALİ ALTIPARMAK’TAN YENİ YIL MESAJI

Erzurum Valisi Dr. Ahmet ALTIPARMAK

Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Altıparmak mesajında, “Sevinçlerini ve tasalarını birlikte paylaştığımız, 2014 yılını geride bırakarak, başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyaya huzur, barış ve güven getirmesi umut ve temennisiyle, 2015 yılına da birlikte ilk adımımızı atıyoruz.

Yeni bir yıl, yeni bir başlangıç, yeni bir umut demektir. Her yeni yıl, canlanan umutlanan, özlemlerin, beklentilerin ve mutlu yarınların habercisidir.
Her şeyin en iyisine, en güzeline lâyık olan vatandaşlarımızın Erzurum’da yeni yıl huzur ve güven içerisinde girmesini sağlamak üzere, İl mülki hudutları dâhilinde gerekli önlem ve tedbirler alınmıştır.

Yeni yılda da, en çok ihtiyacımız olan şeyin, birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek korumak, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü ve tek bir vücut gibi kenetlenişimizi tüm dünyaya göstermek olmalıdır.

Bu duygularla; vatandaşlarımızın, mesai arkadaşlarımın, yeni yılı ilimizde geçiren konuklarımızın ve değerli basın mensuplarının, 2015 yılını sağlık, huzur ve mutluluklarla dolu geçirmelerini, yeni yılın ülkemize, bütün insanlığa, barış ve kardeşliğe vesile olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Yeni Yılınız Kutlu Olsun.”dedi

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx