logo

30 Aralık 2015

VALİ DR. AHMET ALTIPARMAK’IN YENİ YIL MESAJI

 

 

vaErzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Vali altıparmak, mesajında, “Soğuğunu, sıcağını, sevinçlerini ve tasalarını tüm güzellikleriyle birlikte paylaştığımız 2015 yılını geride bırakarak, yeni umut ve aydınlık bir gelecek vaat eden 2016 yılına da birlikte ilk adımımızı atıyoruz” dedi.
Vali Altıparmak mesajında şu ifadelere yer verdi; “Yeni yılı daha anlamlı kılmak için, veda ettiğimiz yılda yapmış olduğumuz bütün iş ve davranışlarımızın muhasebesini yapıp, olumsuzluklarımızdan ders çıkarmak ve daha iyiye ve güzele doğru yol almak gayretinde olmalıyız.
Yeni bir yıl, yeni bir başlangıç, yeni bir umut demektir. Her yeni yıl, canlanan umutlanan, özlemlerin, beklentilerin, mutlu yarınların habercisidir. Yeni yılın, ülkemiz genelindeki yurttaşlarımıza ve tüm insanlığa, sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni etmekteyim.
Her şeyin en iyisine, en güzeline lâyık olan vatandaşlarımızın, Erzurum’da yeni yıla huzur ve güven içerisinde girmesini sağlamak üzere, İl mülki hudutları dâhilinde gerekli önlem ve tedbirlerin alındığını belirtmek istiyorum.
Yeni yılda, en çok ihtiyacımız olan şeyin, birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek korumaktır. Aynı zamanda bazı Doğu ve Güneydoğu Anadolu illerimizde maalesef devam eden menfur terör olaylarının da bir an önce bitmesi ve bölgede huzurun yeniden tesisi için yekvücut olmamızın tamda zamanıdır.
Bu duygularla, Erzurum’daki vatandaşlarımızın, mesai arkadaşlarımın, yeni yılı ilimizde geçirecek olan konuklarımızın ve değerli basın mensuplarının, 2016 yılının sağlık, huzur ve mutluluklarla dolu geçmesini ve hepimizi toplumsal huzura daha çok yaklaştıran bir yıl olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?

bahis siteleri Betboo giriş