logo

VİZYON 2071’DEN ‘ANA OCAĞINDAN, PEYGAMBER OCAĞINA’ ETKİNLİĞİ

 

ııYeni Vizyon 2071 Gençlik Derneği, Diyarbakır’ın Sur ve Şırnak’ın Cizre ilçesinde terörle mücadele eden asker ve polisler için moral ve motivasyon kampanyası başlattı.
Vizyon 2071’den ‘Ana Ocağından, Peygamber Ocağına’ Etkinliği Yeni Vizyon 2071 Gençlik Derneği, Diyarbakır’ın Sur ve Şırnak’ın Cizre ilçesinde terörle mücadele eden asker ve polisler için moral ve motivasyon kampanyası başlattı. Dernek, Oltu merkezini kapsayan etkinlikte Sur ve Cizre’de çatışan kahraman asker ve polislerimize moral ve motivasyon olması açısından bir etkinlik düzenleyerek, Oltu’daki ev hanımlarının hazırlayacağı ev yapımı yiyecekleri Sur ve Cizre’ye ulaştıracak.
Dernek yöneticilerinin hazır bulunduğu dernek binasındaki toplantıda, etkinlikle ilgili açıklama yapan Dernek Sözcüsü Emrah Ceylan, “Şırnak’ın Cizre ve Diyarbakır’ın Sur ilçelerinde terörle mücadele kapsamında çatışan kahraman Türk Askeri ve Türk Polisi’ne, her ne kadar devletimiz hem analık hem de babalık yapsa da, moral ve motivasyon olması açısından bozulmayacak ev yapımı yiyecekleri ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu manada Oltu’da yaşayan ev hanımlarımızdan, herhangi bir sınırlama olmaksızın evlerinde yiyecek hazırlamalarını ve bizlere ulaştırmalarını rica ediyoruz. Yiyecekten kastımız, ilgili yere ulaştırılırken hemen bozulmayacak yemeklerdir. 1 hafta olarak belirlediğimiz etkinliğimiz süresince, ev hanımlarımız hazırladıkları erzakları kampanya süresi sonuna kadar muhafaza ederek, 0545 877 81 81, 0539 879 1200 ve 0535 366 31 73 numaralı telefonlardan diledikleri zaman ulaşarak, geleceğimiz adreslerinden bizzat bizlere teslim edebilirler. Etkinlik kapsamında bütün Oltu halkından gerekli duyarlılığı göstereceğinden şüphemiz yoktur. Allah, Güneydoğu’da terör örgütü PKK ile çatışan kahraman asker ve polislerimizin, devletimizin ve milletimizin yardımcısı olsun” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?

Betboo giriş