logo

06 Haziran 2017

Yakutiye’den eğitime asfalt desteği

 

thumbnail_000_7216

Erzurum Merkez Yakutiye İlçe Belediyesi, yol ve asfalt çalışmalarını sokak ve caddelerle sınırlamıyor. Şükrüpaşa semtinde Şükrüpaşa ilkokulu bahçesini asfaltlayan Yakutiye Belediyesi, okul çevresinde kaldırım düzenlemesi de gerçekleştirdi. Ali Korkut, bunun eğitim hizmeti olduğunu belirtiyor.

Yakutiye Belediyesi, Şükrüpaşa semtinde yürüttüğü yol, kaldırım çalışmalarını sürdürürken, semtin ismini taşıyan Şükrüpaşa İlkokulu içinde asfalt ve düzenleme çalışması gerçekleştirdi. Okul bahçesi asfaltla kaplanırken, okul çevresindeki kaldırımlar yenilendi. Belediye Başkanı Ali Korkut, “Halkımızın cadde ve sokağını asfaltlarken, onların çocuklarının eğitim gördüğü eğitim kurumlarına da destek oluyoruz. Bu bazen eğitim yardımı olarak gerçekleştiği gibi, bahçelerin asfaltlanması, okul çevresinde düzenleme olabiliyor. Eğitim alanlarının temiz ve bakımlı olması önemlidir. Çocuklarımızın eğitimi bizim için önemli” dedi.

Belediye Başkanı Ali Korkut, ilçe sınırları ve köy/mahallelerde asfalt ve kaldırım çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.